BAŞKAN KAVUŞ ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN KAVUŞ ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİ İLE BULUŞTU

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından düzenlenen UNI101FEST etkinliğinde üniversite gençliği ile bir araya geldi. Gençlerle birlikte etkinliklere katılan Başkan Kavuş, “Gençlerin geleceği için mücadele veren bizler, onların enerjisini görüp hayallerini dinledikçe gelecek adına daha da umutlanıyoruz” şeklinde konuştu.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından düzenlenen UNI101FEST etkinliğinin konuğu oldu. Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cem Zorlu’nun da eşlik ettiği ziyarette Başkan Mustafa Kavuş, etkinlikte yer alan stantları ziyaret ederek öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Gençlerle akıl zeka oyunları da oynayan Başkan Kavuş, Meram Belediyesi standında yapılan bilgi yarışmasında öğrencilere soruları yönelten isim oldu. Üniversite öğrencileriyle çok keyifli saatler geçiren Kavuş, iyi bir meslek sahibi olmadan önce iyi bir insan olunması gerektiği konusunda öğrencilere tavsiyelerde de bulundu.

 

            BAŞKAN KAVUŞ; “GENÇLERİN ENERJİSİNİ GÖRDÜKÇE GELECEK ADINA UMUDUMUZ ARTIYOR”

 

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; “Bizim için en değerli, en bereketli ve en eğlenceli buluşmalarımız çocuklarımız ve gençlerimizle gerçekleştirdiğimiz buluşmalardır. Bütün günlük streslerden adeta arınıyor, enerjilerinden biz de faydalanıyor, güç topluyoruz. Bugün de Meramımızın üniversitesi Necmettin Erbakan Üniversitesi’nin gençliği ile bir kez daha beraber olduk. Üniversite tarafından gerçekleştirilen UNI101FEST etkinliğine katılarak onlarla çok keyifli saatler geçirme fırsatımız oldu. Stantlarını gezip, bilgi aldık, sohbet ettik, oyunlar oynadık, hayallerini ve geleceğe dair planlarını dinledik. Naçizane tavsiyelerde bulunduk. Belediyemizin açtığı stanttaki etkinliklere katıldık, gerçekleştirilen bilgi yarışmasında sorularını yönelttik. Bana bu kadar güzel ve keyifli bir gün yaşattıkları için tüm genç arkadaşlarıma ve böylesi güzel bir etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz, belediye olarak gençlerimize daha fazla umut aşılamak adına çalışmaya, yapılan çalışmalara destek vermeye devam edeceğiz. Çünkü biz biliyoruz ki gençlik bize emanet, bu anlayışla onların geleceğini inşa ederken onlar da bu ülkenin hatta dünyanın geleceğini inşa edecekler. Biz de genç arkadaşlarımızla bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de sıklıkla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Allah yollarını ve bahtlarını açık etsin.”        

Haber Görselleri